FASADO DEKORŲ KATALOGAS .PDF Fasado dekoravimo profilių ir elementų PERFECTSTYR katalogas. Profiliai pagaminti iš padidinto tankio polistirolo. Polistirolo pagrindas yra užarmuotas akrilinių dervų ir kvarcinio smėlio mišiniu. Profiliai paruošti montavimui ir dažymui. Kataloge pateiktos šiuo metu galiojančios dekoro elementų metro kainos su PVM.
INTERJERO DEKORAI CLASSICLINE KATALOGAS .PDFInterjero dekoratyvinių detalių “Classic Line” katalogas. Dekoro detalės pagamintos iš poliuretano – tankios ir kietos medžiagos. Paviršius gruntuotas, baltos spalvos. Dekoravimo juostų ilgiai – 2,4 m. Turime sandėlyje. Kainos nurodytos vieneto su PVM.
EVROPLAST INTERJERO DETALIŲ KATALOGAS .PDF
Interjero dekorų “EVROPLAST” iš didelio tankio poliuretano katalogas. Profilių ilgiai po 2,0 metrų. Elementai baltos spalvos, gruntuoti. Dalį elementų turime sandėlyje, kitą dalį prekių atvežame pagal užsakymą. Kainų teiraukitės mūsų salone. KAINOS nuo 2023.01
VEIDRODŽIAI, PAVEIKSLAI, LAIKRODŽIAI IR BALDAIKlasikiniai ir modernūs veidrodžiai. Veidrodžių dekoracijos. Komodos ir staliukai. Veidrodžių ir komodų pristatymo terminas 3 savaitės.